Як це працює

Кожен день ми пропонуємо вам декілька акцій з неймовірною знижкою! Є єдина умова - угода відбудеться тільки коли набереться достатня кількість учасників.

Тому у вас є чудова можливість запросити до участі всіх своїх друзів!
Далі все просто: реєструєтеся - обираєте акцію - купуєте знижку - користуєтеся і економите!

Як працює портал «ОТДОХНИ»

  1. Якщо Ви любите відпочивати або просто не знаєте як спланувати свій час або віддаєте перевагу активному відпочинку, то портал «ОТДОХНИ» - Ваш найкращий помічник в організації власного дозвілля і кращий радник при виборі місця де поїсти або зупинитися, куди сходити і як краще організувати собі свято.
  2. На порталі «ОТДОХНИ» для кращого вибору закладів ви можете прочитати надісланий відгук про закладу і його оцінку відвідувачами а також залишити свій відгук. Тільки на порталі «ОТДОХНИ» реальні відгуки від реальних людей.
  3. Щодня на порталі «ОТДОХНИ» розміщується спеціальна пропозиція для Вас, яке дає Вам можливість придбати сертифікат (купон) зі знижкою не менше 50% на відвідування кафе чи ресторану, готелю або салону краси, SPA або на заняття танцями, на боулінг або в кіно і т.д. Портал «ОТДОХНИ» - це все для відпочинку для ВАС на кожен день. Наша спеціальна пропозиція, які Ви бачите сьогодні, можна купити тільки в обмежений час, який написано в умовах акцій. Відвідавши портал «ОТДОХНИ» вже завтра, на Вас чекає сюрприз - Вас буде запропоновано інше не менше а може навіть більш цікаве для Вас пропозицію.
  4. Купуйте сертифікати для себе або в подарунок! Для купівлі сертифіката необхідно натиснути на кнопку «Купити зараз» і вибрати зручний для Вас спосіб оплати (банківська карта, електронні гроші, через платіжний термінал і т.д.).
  5. Кожне спеціальна пропозиція має свої особливі умови та вимоги використання, одним з яких може бути мінімальна кількість учасників, які повинні купити дану пропозицію. Тому якщо не буде продано необхідної кількості сертифікатів, то дане спеціальну пропозицію анулюється. При цьому, ми повністю повертаємо Вам всі гроші. Це наша гарантія того, що Ви витрачаєте гроші тільки на послугу, зазначену в спеціальну пропозицію, і тільки тоді, коли вона доступна для Вас.
  6. Кожен придбаний сертифікат (купон) має унікальний код, і скористатися ним можна тільки один раз. Термін дії кожного сертифіката (купона) обмежений і вказаний в умовах акції. Кожний сертифікат (купон) містить докладний опис акції, адресу та іншу необхідну інформацію для використання.
  7. Ви стали щасливим володарем сертифікату? Вітаємо! Просто роздрукуйте його і ласкаво просимо до закладу, спеціальною пропозицією якого Ви вирішили скористатися, купивши його на порталі розваг «ОТДОХНИ».