Партнерам

Ви тільки нещодавно відкрилися і хочете швидко запуститися? Або ви хочете розширити коло своїх клієнтів? Тоді вам потрібен ОТДОХНИ. Розміщення спеціальної пропозиції в ОТДОХНИ допоможе вам залучити тисячі нових потенційних покупців і збільшити вашу представленість в інтернеті. ОТДОХНИ працює за максимально вигідною для Вас схемою продажів що дає Вам найбільшу вигоду.

ОТДОХНИ - це вигода для ВАС на всіх рівнях:

Безкоштовна реклама і гарантія нових покупців.

Ви нічого не будите платити за рекламу акції або знижок на порталі «ОТДОХНИ» - ми тільки беремо комісію з пропозицій, які були продані на «ОТДОХНИ», тобто ми заробляємо тільки тоді, коли заробляєте Ви. Якщо ми нічого не продали , то реклама на "ОТДОХНИ» на десятки тисяч користувачів для Вас буде безкоштовною.

Приходячи до вас, покупці платять набагато більше, ніж вартість сертифіката (купона)

Наш користувач зацікавлений не тільки максимальною знижкою, а й новизною пропозиції, тому знижка буде матеріально виправдана.

Унікальність пропозиції

1-3 дні всі відвідувачі сайту ОТДОХНИ будуть бачити тільки вашу пропозицію і опис вашого закладу. Це аудиторія з декількох десятків тисяч відвідувачів і передплатників, що рівносильно рекламі вартістю $ 2 тис.

Підтримання потоку клієнтів до Вас після закінчення акцій

Інтерес до Вашого закладу буде підтримуватися постійно якщо Ви розмітити інформацію про нього в рубриці каталогу закладів. Тоді Ви будете отримувати постійний щоденним потік відвідувачів, які будуть дізнаватися інформацію про ВАС. А кількість зацікавилися саме Вашими послугами Ви можете бачити постійно в режимі реального часу.
Про можливості розміщення в каталозі Ви можете дізнатися зв'язавшись з нашим менеджером або написавши нам.

Масштабна реклама ваших послуг

Тому для просування Вашої пропозиції і Ваших послуг ми використовуємо величезні можливості соціальних мереж, рекламу на інтернет-порталах України а також інші можливості пошуку нових покупців та клієнтів. Щоб почати роботу з нами достатньо надіслати нам листа dovidnuk@bigmir.net