Що таке ОТДОХНИ?

Портал «ОТДОХНИ» це максимальну кількість інформації для відпочинку, релаксу та розваг. У нас в каталозі розміщено повний список всіх закладів міст з фотографіями, картами, описом і відгуками, які робить Ваш вибір практично точним.

Кожен день на порталі ми розміщуємо нові унікальні пропозиції для Вас, які дають Вам можливість придбати сертифікат (купон) зі знижкою не менше 50% в тому числі там можуть бути і вподобані Вам раніше заклади. Це можуть бути самі різні сертифікати (купони): наприклад на відвідування боулінгу, більярду або ресторану, або на відвідування салону краси або похід у кіно. А може бути унікальна можливість організувати собі вихідні за містом за смішними цінами. Ви отримуєте найкращі умови та ціни в місті. Це система називається «система колективних покупок».

Наша місія

Реальна інформація з реальними відгуками від реальних людей. 100% вірогідність і актуальність інформації. Інформація для Вашого відпочинку перевірена особисто нашими співробітниками на предмет достовірності плюс відгуки людей які скористалися цими послугами і додайте сюди реальну економію за рахунок різних знижок і пропозицій - і ви отримаєте сайт «ОТДОХНИ» Достовірність інформації

Вся інформація про заклади та фірми представлені на сайті регулярно перевіряються нашими співробітниками на предмет достовірності.

З чим пов'язані такі великі знижки?

Ми працюємо індивідуально з кожним нашим партнером, щоб його спеціальне пропозиція мала найцікавіші та найкращі умови для Вас. Ми гарантуємо для партнера залучення покупців. Натомість партнер пропонує для ВАС найкращі умови - це називається система колективних (оптових) покупок.

Для підтвердження пропозиції чи варто мені підключити до сайту групу людей?

Якщо у Вас є бажання запросити друзів або знайомих - Ми будемо завжди раді. Адже чим більше людей скористаються даною акцією, тим більше вірогідність її здійснення.

Як мені придбати сертифікат (купон), якщо мені сподобалося спеціальна пропозиція?

Придбати сертифікат (купон) дуже просто. Досить натиснути на кнопку «Купити зараз» і вибрати зручний для Вас спосіб оплати (банківська карта, електронні гроші, платіжні термінали, оплатити по рахунку через банк). Пропозиція буде дійсно, якщо достатня кількість учасників для здійснення акції купить сертифікати (купони). Продаж встановленого мінімуму сертифікатів (купонів) є обов'язковою умовою для проведення акції. Якщо необхідну кількість сертифікатів (купонів) не продано, то акція не відбулася і спеціальна пропозиція скасовується. При цьому, ми повністю повертаємо Вам всі гроші і ви можете скористатися ними для покупки інших пропозицій у нас на сайті в подальшому в будь-який момент.

Що таке мінімальна кількість сертифікатів (купонів)?

Мінімальна кількість сертифікатів (купонів) - це кількість сертифікатів (купонів), яка має бути куплена, щоб дана пропозиція (акція) відбулася.

Що станеться з моїми грішми, якщо необхідна кількість сертифікатів не куплять?

Якщо не буде продано мінімальної кількості сертифікатів, то дана спеціальна пропозиція скасовуєтся. Після скасування пропозиції ми повертаємо Вам всі гроші. Вони будуть доступні у особистому кабінеті і ви завжди можете ними скористатися у будь-який час щоб купити інший сертифікат в подальшому.

Що таке термін дії спеціальної пропозиції?

Це термін для даної пропозиції під час дії якого купуються сертифікати (купони) на дану пропозицію. Для Вашої зручності для кожної спеціальної пропозиції (купона) вказати час скільки залишилося до закінчення акції.

Коли потрібна використовувати сертифікат (купон)?

Термін дії сертифікатів вказується в деталях спеціальної пропозиції (акції). Як правило це термін від тижня до місяця залежно від специфіки послуги, що надається.

Як мені використовувати куплений сертифікат?

Ви отримаєте повідомлення з сертифікатом від нашого сервера на вашу скриньку електронної пошти (на Ваш e-mail) який Ви вказали при реєстрації на сайті. Він також буде завжди доступний у Вашому особистому кабінеті в розділі "Мої сертифікати". Вам потрібно просто роздрукувати його і пред'явити по місцю вимоги. Умови та адреса закладу будуть вказані на сертифікаті.

Якщо не використана вся сума сертифіката, чи можна використати залишок наступного разу?

На жаль, ні. Умови використання сертифікату докладно будуть зазначені в спеціальному реченні.

Чи можна куплений сертифікат поєднувати з іншими пропозиціями закладу?

На жаль, ні.

Чи буде списана сума за сертифікат при реєстрації?

Ні. Сума за сертифікат буде з Вас списана лише за Вашої оплати за сертифікат. Повідомлення з підтвердженням буде відіслано Вам на електронну скриньку (e-mail).

Чи можна повернути сертифікат?

Ні.

Що якщо заклад, сертифікат якого я придбав, закриється?

Якщо це раптом станеться, Вам будуть повернені гроші. Ми працюємо лише з добре перевіреними партнерами.

Якщо у Мене виникли додаткові питання?

Ви завжди можете звернутися до нашого колл-центр з 9-00 до 18-00 наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Чи можна відправляти посилання всім знайомим?

Потрібно. Ви можете відправляти посилання всім знайомим. Чим більше Ваших знайомих куплять сертифікати (купони), тим вище шанси на підтвердження пропозиції.