Кафе «Амфора», Львів
Львів / Сихів 13625 (9)РЕЙТИНГ
Кафе «Амфора» знаходиться у Львові, в Сихівському районі.
Зручний під'їзд.
Кафе «Амфора» - це окрема двоповерхова будівля, на 1-му поверсі якого знаходиться кафе і затишний окремий кабінет.
На 2-му — великий бенкетний зал, розрахований на 100-110 чол, який має загальну площу понад 200 м.кв.
Є місце для танців.
Також є місце для стоянки автомобілів, літній майданчик.
Час роботи: з 11:00 до 23:00.
Можлива організація харчування туристичних груп і проводення комплексного харчування фірм.
Ласкаво просимо в кафе «Амфора»!
Кухня
Українська, Європейська
На мапі
Широта: 49.78766 ° Довгота: 24.0502 °
Відгуки (9)
- Ірина
- 25.10.19Відсвяткували наше весілля в кафе"Амфора".Дуже смачна кухня,персонал ввічливий і уважний до своїх гостей.Єдиний мінус жива музика,НЕ БУЛО ЗА ЩО ПЛАТИТИ МУЗИКАНТАМ.На мило музикантів.
- Іван
- 18.11.16Відсвяткували хрестини дуууууууже задоволені,будемо рекомендувати цей заклад всім!!!!
- Андрій
- 19.09.16В закладі дуже брудно. Підвіконники сірі від пилюки. Скатертини в плямах.
Музиканти відверто халтурять. З 2 годин які вони мали обслуговувати банкет, відіграли вони до години часу. - Софія
- 09.02.16Дякую ресторану АМФОРА за те що віддаються роботі на всі 100 відсотків відсвяткували весілля в цьому закладі и дуже задоволені і персоналом і закладом!МОЛОДЦІ ТАК ТРИМАТИ !!!!!
- Софія
- 09.02.16Дякую ресторану АМФОРА за те що віддаються роботі на всі 100 відсотків відсвяткували весілля в цьому закладі и дуже задоволені і персоналом і закладом!МОЛОДЦІ ТАК ТРИМАТИ !!!!!
- Віра
- 04.11.14Приємний,затишний заклад.Гарно відсвяткували уродини,гості всі задоволені персоналом і смачними стравами.Молодці так тримати ,чекаєм нагоди завітати в цей затишний ресторан!!!
- Оксана
- 21.10.14Я вдячна закладу АМФОРА за приємний відпочинок.Гарний зал,приємний персонал і смачна кухня зробили свято незабутнім.Дякую так тримати!!!18.10.2014.
- Оксана
- 21.10.14Я вдячна закладу АМФОРА за приємний відпочинок.Гарний зал,приємний персонал і смачна кухня зробили свято незабутнім.Дякую так тримати!!!18.10.2014.
- Марго
- 29.04.14Кафе суперове. Святкували в ньому день народження...їжа смачна, стіл гарно оформлений + жива музика в подарунок дуже потішила! Працівники дуже привітні і вічливі.





